Jakie są teraz najpopularniejsze pluszaki?Odpinany żółw i pszczoła

Ostatnio jedennadziewane zwierzętaprojekt jest bardzo popularny, który łączy się z miękkim żółwiem i nadziewaną pszczołą miodną. Dlaczego jest tak gorący, ponieważ ma homofoniczną nazwę o nazwie „guimi”, co oznacza to samo, co najlepsza przyjaciółka. Najlepsza dziewczyna ma jedno imię po chińsku to „guimi”, co brzmi jak dwie cienkie: „gui” i „mi”. Projektant tworzy więc dwa zwierzęta razem, krótka nazwa żółwia to „gui”, a krótka nazwa pszczoły to „mi”.

 

Urocza konstrukcja kawaii sprawia, że ​​dziewczyny bardzo to uwielbiają, a wiele wielu dziewcząt zaproponowało swoje żądanie, chcą tylko miękkiej skorupy żółwia i wystarczająco dużej, aby umieścić swoją dziewczynę, która nie może powstrzymać się od śmiechu, uważamy, że ten ideał jest taki zabawny. duża miękka skorupa szylkretowa wyjdzie i bardzo gorąca sprzedaż.

 

Design jest ważnym czynnikiem w sprzedaży zabawek, unikalny kształt może przyciągnąć więcej uwagi i sprawić, że ludzie będą bardziej ciepli i szczęśliwi. Inny sposób wywodzi się z animacji, takich jak animowane postacie Disneya oraz popularne anime i gry, sama postać ma swoje własna historia i wizerunek, ludzie chcą zabrać je do domu, dlatego postacie takie jak Kraina Lodu, Król Lew, Królewna Śnieżka, Kaczor Donald itp. są zawsze tak popularne, dzieci lubią te historie i chcą z nimi rozmawiać jako przyjaciele.

 

Jako dostawca producentów wypchanych animlas w konfiguracji pionowej, oprócz wysokiej zdolności do produkcji, mamy również własny zespół projektowy, który urzeczywistnia Twoje rysunki i ideały. Co więcej, możemy polecić Ci więcej nowych stylów do przetestowania Twojego rynku, ponieważ jesteśmy na Miasto YANGZHOU, przemysł zabawek pluszowych jest bardzo ważny dla naszego miasta, mamy kompletny łańcuch przemysłowy. I wierzymy, że wielu doświadczonych klientów wie, że nasze miasto ma bardzo duży rynek międzynarodowy, który nazywa się „wutinglong”, od 9 do 17 jest bardzo bardzo zajęci pakowaniem miękkich zabawek, ponieważ Yangzhou ma wielu operatorów e-commerce, takich jak Alibaba, Taobao, 1688, Pinduoduo, Tiktok itp., Będą kupować na tym rynku na podstawie zamówień z platformy, na tym rynku można spotkać wiele pluszowych stylów zbyt wiele wymagań, a także codziennie wychodzą nowe style.

 

Jak wiemy od naszych klientów, wielu z nich przybyło wcześniej do naszego miasta i zna rynek „wutinglong”, zrobiliśmy nawet kilka zdjęć jednemu z naszych klientów z USA z powodu covid-19, który nie może pojechać do naszego miasta i zobaczyć tego ponownie, tak mu za tym tęsknił.

 

Jakie są Twoje ideały i projekty miękkich zabawek dla Twojej firmy?Nie wahaj się wysłać do nas, możemy dostosować dla Ciebie i Cię zadowolić. Mamy własny zespół próbek, możemy wesprzeć Cię w modyfikacji i do czasu zatwierdzenia próbek. Mamy proces konfiguracji pionowej oraz kalendarz czasu i akcji dla każdego zamówienia od złożyć zamówienie na dostawę towarów, komunikować się z Tobą z wysoką wydajnością podczas całego procesu i bez powiadomienia w ostatniej chwili.

 

Want more support? Ready to talk? You can reach me here! Email: karen@tdctoygifts.com & Whatsapp:+86 18752702952


Czas publikacji: 23 sierpnia-2022